Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Beni Takip Edin:

hakkımda

27 Mart 1988 yılında dünyaya geldim. Kendimi bildim bileli yazdım ve çizdim.
Okumayı söktüğümden beri boyumdan büyük kitaplara göz diktim. Parapsikoloji, metafizik, ezoterik ilimler ve insan ruhuna karşı merakım hep vardı, zamanla ilerlettim.
2007’de blog yazmaya başladım, o zamandan bugüne kabuk değiştire değiştire geldim.
2013 yılında Shambhala eğitimi, 2015 yılında duygusal özgürleştirme tekniği olarak bilinen EFT (Emotional Freedom Technique) eğitimibilinçaltı terapi ve regresyonu da içeren NLP (Neuro-Linguistic Programming) Practitioner eğitimi, Beden Dili ve Kişisel Gelişim eğitimiyle beraber, 2017 yılında Kuraldışı Eğitim ve Yayınevinden Özsaygı eğitimi, 2017 Aralık ayında ise Etkin Kampüs’ün Ankara Kişisel Gelişim Zirvesi’ne katılarak Etkili İletişim ve Özgüven, Zihinsel İmaj ve Karizma Yönetimi, Stratejik Yönetim ve Liderlik, Girişimcilik Teknikleri eğitimleri aldım.
Mart 2018’de Bnei Brauch Kabala Eğitim ve Araştırma Enstitüsü’nde Kabala’nın Temelleri eğitimine başladım.
Aslen mimarlık fakültesi mezunuyum, üzerine uluslararası iç mimarlık yüksek lisansı yaptım. Şu anda İstanbul’da bir inşaat şirketinde çalışmaya devam etmekteyim.
Haziran 2019’da evlendim, iki kedi annesiyim. Hayatıma Merve Tan olarak devam etmekteyim 🙂


Yorum Yok

Bir Yorum Bırakın