Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Beni Takip Edin:

Deniz Alnıtemiz!

deniz alnıtemiz standupGeçtiğimiz haftalarda TEDx konferans konuşmalarını dinlerken Deniz Alnıtemiz’i keşfetmiş bulundum. O kadar eğlenceli bir konuşmaydı ki video’yu yarısında durdurup”Kim bu Alnıtemiz??” diye biraz araştırdım. Neticede kendisinin Moda Sahnesinde ve BKM’de stand-up gösterisi yaptığını görünce en yakın tarihe biletimi alıp, video’ya kaldığım yerden devam ettim.
Aslında stand-up gösterilerine karşı ciddi önyargılıyım denebilir. Gülemiyorum çünkü. Çok yapay, çok hazırlanmış, çok “şive” kasan konuşmalar olduğunu düşünüyorum genelde. Çoğunluğun da aynı görüşte olduğunu söyleyebiliriz bence, bu yüzden hala çok popüler değil bizde.
Ama Deniz’in öyle bir enerjisi var ki insan hemen ısınıyor. Sadece kendisine bakmak bile insanı güldürüyor. Çok tatlı, çok naif, çok sempatik bir tipi var! Konuşma şekli, ses tonu, gülüşü de öyle. Gülüşüne gülersiniz ya bir insanın aynen öyle işte. Bu yüzden gösteriye 1-0 krediyle gittim, o da beni hayal kırıklığına uğratmadı. Nasıl geçtiğini anlamadığım, uzun uzun güldüğüm çok güzel bir gösteri oldu.
Tek sıkıntım gidene kadar ıncık cıncık Google’layıp, tüm videolarını izlediğim için gösteride tekrar eden bir kaç espriye rastlamaktı. Yine de onları bile ezber değil de o an aklına gelmiş gibi doğal anlattı. Bu yüzden içeriğini her yenilediğinde mutlaka tekrar izlemeye gideceğim kendisini.
Güzel zaman geçirmek ve biraz gülmek isteyen herkese tavsiye ediyor ve TEDx’teki konuşmasını paylaşıyorum.
Bu arada bilet almak isterseniz linke buradan ulaşabilirsiniz.
 

Paylaş
Leave a comment
Önceki Yazı Sonraki Yazı

Yorum Yok

Bir Yorum Bırakın